Licensed to Timing First, LLC - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 4/8/2015 10:58 PM
                        Dick Houston Relays - 4/9/2015                         
                           Hosted by: Licking Valley                           
                              www.timingfirst.com                              
                                 Meet Program                                  
 
Event 10  Boys 4x400 Meter Relay (11)
===============================================================================
        Meet:  3:27.00  2014        Heath                                      
     School                                                  Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2  Centennial  'A'                                      3:57.00 
     1) Brown, Devante' 11              2) Cooper, Joe 11                 
     3) Tyler, Patterson 11             4) Slaughter, Xavier 9            
  3  Johnstown-Monroe  'A'                                3:48.00 
     1) Rowe, Trey 12                   2) Clark, Daniel 9                
     3) Taylor, Nate 9                  4) Bates, Ryan 9                  
  4  Briggs  'A'                                          3:40.00 
     1) Abu, Ali 10                     2) Duale, Abdinur 11              
     3) Turner, Mareo 9                 4) Hassan, Abdirouf 10            
  5  Newark Senior  'A'                                   3:45.00 
     1) Green, Terry 12                 2) Shackleford, DeJuan 9          
     3) Le, Jonathon 9                  4) Pressley, Dominick 11          
  6  Columbus International  'A'                               NT 
     1) Strozier-Willis, Darien 10      2) Rayo, Dylan 10                 
     3) McDowell, James 10              4) Johnson, Phaelen 11            
  7                                                               
Section 2  Timed Finals
  1                                                               
  2  Granville  'A'                                       3:40.00 
     1) Dilger, Drew 11                 2) Weaver, Robbie 12              
     3) Patton, Thomas 10               4) Otterstedt, Kyle 10            
  3  Watkins Memorial  'A'                                3:39.00 
     1) Marohl, Kyle 12                 2) Correll, Jake 12               
     3) Mcintire, Jeremy 9              4) Cornelius, Andrew 10           
  4  Heath  'A'                                           3:37.00 
     1) Lines, Nich 11                  2) Manning, Andrae 9              
     3) Kazar, Bobby 12                 4) Adams, Aric 11                 
  5  Licking Valley  'A'                                  3:39.00 
     1) Mohler, Tristan 11              2) Lehman, Sam 11                 
     3) Clark, Brandon 11               4) Elliot, Maaliq 11              
  6  Lakewood (Hebron)  'A'                               3:39.90 
     1) Chorpening, Jarod 12            2) Briggs, Chris 12               
     3) Dupler, Reece 12                4) Gulick, Andrew 12              
  7  Pataskala Licking Heights  'A'                       3:40.00 
     1) Forrester, Josep 9              2) Horton, Mark 10                
     3) McDougald, Trejen 10            4) Wymer, Terrell 10